Telefon
WhatsApp
  • Kazımkarabekir Mahallesi Battalgazi Caddesi No:100/A KOCAELİ/DARICA
Tüm Evsel Çözümleri Arıtma Sistemleri

Tüm Evsel Çözümleri Arıtma Sistemleri

Yurtiçi Çözümler

En yüksek Abway evsel su arıtma ile verilerinizi sağlamak için tasarlanmış su kalitesi gereksinimleri ve filtreleme ve yumuşatma sistemleri yaşam konforunuzu genişletiyor.

Evinizin tüm su ihtiyaçlarına verimli ve ekonomik çözümleri

Evin girişinden suyun temiz ve kaliteli su temininin yapıldığı her noktada yer alıyoruz. Suyunuzun kütlesi büyük miktarda tortu ve partikül olabilir Günlükleri filtreleme sistemimiz, yumuşatma sistemimizdeki sert suya zarar vermemek, temiz ve ters ozmoz cihazımızla evinizdeki tüm su ihtiyaçlarına etkili çözümler sunarak sağlıklı su içebilir.

Filtrasyon sistemleri;

Kaba tortu ve partikül madde girişinizle birlikte Bnreo filtrasyon sistemi, evinizdeki suyu arıtmak için kullandığımız su kalitesini artırır.

Ters ozmoz su arıtma sistemleri;

Su kalitesini, görünümünü iç, tat ve kokusuz klor, organik madde ve diğer kirleticiler olumsuz etkiler Bazı su şebekeleri ve kuyuları yoğun olarak vardır. Bnreo evsel atıksu arıtma sistemleri, çok aşamalı filtrasyon teknolojisi ile lezzetli, berrak, kokusuz ve sağlıklı içme suyu.

Yumuşatma sistemleri;

Sert su kullanımı sırasında ev ya da işletmelerinizde sorun giderme ile karşı karşıya kalacaktır. Yumuşatma sistemleri, kullandığınız cihazlar kireçli su zararlarına karşı korurken ayrıca genel boru hatlarınızda kirecin sebep olduğu daralmaları, tıkanmaları, tarifleri ve aşınmaları engeller. Yumuşak su, çamaşır ve bulaşık makinelerinde deterjan kullanımınızı sağlar. Banyo için az kullanmak şampuan ile daha çok köpük ve kolay hijyen sağlarsınız. Yumuşak su teninizde yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm ve sağlıklı bir his verir. Bnreo yumuşatma sistemleri ile yaşam konforunuz arttırıyor çevreye duyarlı ve ekonomik çözümler elde edersiniz.

Atıksu arıtma sistemleri;

Kentsel kanalizasyon sistemi evsel kullanım kazlarının dayanımı sonucu ortaya çıkan atıksuların atıksu arıtma tesislerinde bulunmaması ve atık su arıtma sisteminin bertaraf edilmesi için tasarım, müşterilerimize etkin çözümler sunmaktayız.