Telefon
WhatsApp
  • Kazımkarabekir Mahallesi Battalgazi Caddesi No:100/A KOCAELİ/DARICA
Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız ana faaliyet konusu olan dayanıklı tüketim ürünleri ile başladığı ticaret hayatına 1987 tarihinde İstanbul'da başlamıştır.  Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe tanınmış ve bu ilkelerden asla vazgeçmemiştir. Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim, uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti olmuştur.

Yılların birikim ve tecrübesiyle firmamız başta inşaat, elektrikli ev aletleri, ev gereçleri sektörlerinde faaliyet göstermekte, evsel ve endüstriyel su arıtma sektöründe ABWAY olarak Türkiye'de imalat ve ithalat - ihracat yapmaktadır.

Su arıtma konusunda ve kendi faaliyet alanında dünyanın en kaliteli ve en iyi ürünlerini üreten firmalardan da almış olduğumuz destekle, deneyimli teknik ekibimiz,  genç, dinamik kadromuzla ABWAY Su Arıtma olarak biz; Evsel ve endüstriyel anlamda içme suyu, proses suyu, havuz suyu, hava, sebze ve meyve sterilizasyonu (ozonlama sistemleri), var olan su arıtma cihazlarının bakımında, tüm bunlara ek olarak yurt içi ve yurt dışı işlerde, anahtar teslim projelerde müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmetlerin sunulmasını hedeflemekteyiz.