Telefon
WhatsApp
  • Kazımkarabekir Mahallesi Battalgazi Caddesi No:100/A KOCAELİ/DARICA
Saf su, doğal yol
25 Ağustos 2020, 11:31

Saf su, doğal yol

Saf su, doğal yol


Abway Su arıtma ürünlerimiz, ozon gazı ve UV'yi katarak doğal havayı ve suyu arındırma sürecini kopyalar ve böylece klor dahil zararlı kimyasalların kullanımını ortadan kaldırır.

Su Arıtma Sistemleri

Kirlenmiş su içmek tifo ve kolera gibi su kaynaklı hastalıkların önde gelen nedenidir. Su kaynaklı hastalıkların salgını yalnızca sağlık hizmetlerine yapılan harcamaları artırmakla kalmaz, aynı zamanda üretkenliği de olumsuz etkiler. Klor, suyun dekontaminasyonunda tercih edilen bir kimyasal olmasına rağmen, bu amaçla kullanımı, uygulaması üzerine üretilen yan ürünler nedeniyle söz konusu olmaya devam etmektedir. Ek olarak Klor, içme suyunda bulunan geniş bir mikroorganizma yelpazesini yok etme / öldürme gücü bakımından sınırlıdır. Öte yandan ozon, dezenfekte edilebilen, değiştirilebilen veya bir oksidasyon yoluyla uzaklaştırılabilen her türlü patojeni veya kontaminantı öldüren çok güçlü bir dezenfektan ve oksitleyicidir. Aslında ozon, klordan sadece% 52 daha güçlü değil, aynı zamanda 3.000 katın üzerinde daha hızlı etki ediyor.  Ozon kullanan son teknoloji bir su arıtma sistemi geliştirmiştir. Bu teknoloji, uzun vadede pahalı olabilecek zararlı kimyasalların kullanımını ortadan kaldırır / en aza indirir.

 

Konut Birimleri
Konut birimlerimiz evlerde kuyu suyu kullanan müşterilerimiz için uygundur. Bu üniteler, virüs ve bakteri gibi zararlı mikroorganizmalardan suyu arındırmak için klor kullanımını baypas eder veya en aza indirir. Üniteler ayrıca yer altı suyuna sızmış olabilecek bir dizi kimyasal maddeyi de kaldırabilir. Bu sistem, şebeke suyunu kullanan tüketiciler için bir kullanım noktası birimi olarak uygulanabilir. Şebeke suyuyla ilgili endişelerden biri, musluk suyumuza giden yolu bulan endokrin bozucu bileşiklerdir. Ne yazık ki birçok belediye yetkilisinin kullandığı yöntemler, çok ciddi sağlık sorunlarına neden olduğu bilinen bu kimyasallardan kurtulmuyor. Konut birimlerinin boyutları dakikada 6 ila 15 galon arasında değişmektedir.

 

 Kurum Birimleri

Bunlar, eğitim kurumu, hastaneler ve diğer orta ölçekli kuruluşlar dahil olmak üzere bir kurum nüfusuna hitap edebilen yüksek kapasiteli sistemlerdir. Sistem aynı zamanda idealdir ve su şişeleme endüstrisi müşterileri için özelleştirilebilir. Boyutlar dakikada 20 ila 250 galon arasında değişir.

 

 

 

Belediye Sistemleri
Bu sistemler, bir şehirdeki büyük bir nüfusu karşılamak için tasarlanmıştır. Bu üniteler, hedeflenen su kalitesi seviyelerini karşılayacak şekilde özelleştirilebilir. Dakikada 250 ila 1000 galon arasında değişir

 

 

Sosyal Medya :
Abway Hizmetlerimiz
25 Ağustos 2020, 10:19
ÖNCEKİ
Ters Ozmoz Teknolojisi Süreci
26 Ağustos 2020, 10:17
SONRAKİ